Ondřej Fiala (30.11.),
Martin Beneš (11.11.) a
Nikol Benešová (20.11.).

Chroustova lokomotiva vs. Czech line 3:2

Tak máme za sebou další zápas a s radostí musím konstatovat, že opět vítězný! Tentokrát se nám podařilo doslova vydřít vítězství nad třetím týmem naší tabulky.

Zápas se odehrával na Karlíně a kupodivu přišlo i dostatek fanoušků, kterým tímto děkuji. Zvláště pak děkuji Alešovi, který většinu zápasu zdokumentoval na video a baterka mu došla právě včas. Díky! :)

Do zápasu jsme vlítli hned od prvních minut a vypracovali jsme si hned několik slibných šancí! První z nich neproměnil Ruda, který svou střelou jen těsně minul levou tyč soupeřovy branky. O pár minut později jsme se mohli radovat z prvního gólu. Syky jr. kopal roh a v mlýnici před bránou se nejlépe zorientoval Beny, který levačkou zavěsil míč k pravé tyči. 1:0. Tento úspěch nás nabudil daleko víc a začali jsme hrát ještě lépe. Šance za šancí, střela za střelou létaly kolem branky. Beny měl ještě jednu pěknou šanci, kdy Jirka krásně vytáhl gólmana z branky a přihrál na volného Benyho, který bohužel před prázdnou bránou trefil jen vracejícího se obránce. Pak ale nastoupil Peetee a roztančil se na hřišti. A to doslova a do písmene. Peet dostal vprostřed hřiště míč a skvělými kličkami se zbavil 3 protihráčů a přihrál na volného Jirku, který se pak už nemýlil. 2:0! Za tohoto stavu jsme si mysleli, že to máme v kapse a polevili jsme. Toho využil soupeř, kdy po levé straně hřiště utekl rychlý útočník našim obráncům a pohodlně skóroval. 2:1. Ani tento gól nás moc nepřinutil hrát výrazněji lépe, takže oživený soupeř se dostával do více a více šancí, což mu přineslo i vyrovnání. Opět po levé straně probíhal útočník, jehož centr před bránu minuli Tomᚠi Beny, zato Honza už ne a krásně zavěsil do vlastní branky. 2:2. Do konce poločasu se již skóre neměnilo.

Druhý poločas jsme museli začít hrát mnohem aktivněji než závěr minulého. Hráli jsme v rychlém tempu a hodně dopředu. Tušili jsme, že na výhru máme. Asi ve čtyřicáté minutě Honza po pravé straně zatáhl míč až k soupeřově brankovišti a pak zpětnou přihrávkou našel Benyho, který bez přípravy vypálil nádhernou střelu k tyči, kterou ale golman skvělým zákrokem vyrazil. Ale jen k Rudovi, který pak pohodlně zavěsil do prázdné brány! 3:2. Jak čas utíkal rychleji a rychleji, soupeř začínal být nervózní, více útočil,ale také více fauloval. Tuto nervozitu pak odnesl Beny, když v posledních vteřinách soupeř kopal roh a jeden nebo dva soupeřovi hráči skočili na Benyho u tyče a zlikvidovali mu kotník. Au

V tomto zápase jsme odvedli kus práce a dokázali jsme, že vyhrávat umíme a že teď máme formu jako hrom! Doufám, že nám ještě na nějaký ten zápas vydrží! RE5SPECT

Po zápase se pak v klubovně odehrávalo promítání našeho výkonu na videu a dělal se pozápasový rozbor. Moc užitečná věc…Doufám, že kamera bude i na dalších zápasech