Svátek slaví tento měsíc:

Tereza Mirovičová (15.10.) a
LukᚠSýkora (18.10.).

PP Clouseau - Margit 1:2

Zápas se hrál na škvárovém hřišti na Pankráci. Ještě 15 minut před výkopem je nás pouze pět, čas trávíme přemlouváním rozmařilé hvězdy Sekory, který přišel v kravatě a odmítá k zápasu nastoupit, jelikož ho Dzin minulý zápas nevystřídal. Nakonec se konečně jde převlékat a k zápasu nás nastupuje sedm: Eman, Mára, Sekora, Eda, Pája, Dzin a Alfi.

Jelikož je soupeř v tabulce na druhém místě začínáme s mírným respektem, po pár minutách ale poznáváme, že se s ním dá v pohodě hrát. Margit se ukázal jako jeden z nejpohodovějších týmů se kterým jsme kdy hráli - faulů bylo z obou stran minimálně. Pohromou pro PP byla ztráta Dzina, který si asi v páté minutě obnovil zranění kolena a tím pro něj zápas skončil. Nemůžeme střídat a to je brzo znát, útočíme spíše sporadicky, ale o to nebezpečněji. Po jednom z našich útoků se k odraženému míči dostává Eda , zpracovává na prsíčkách, kolínkem si obhazuje obránce (myslím že byli tři nebo čtyři) a pravačkou štřílí, míč se odráží od tyče a vedeme 1:0 - je cca 15. minuta. Po vstřeleném gólu se stahujeme do obrany, soupeř má tlak. Po jednom z rohů špatně hlídáme (hlídám) soupeře a ten perfektně trefuje hlavou šibenici 1:1. Do poločasu stihne soupeř vstřelit ještě jeden gól - trošku tam asistoval Donaldu.

O přestávce měníme taktiku, Mára jde do útoku, v obraně zůstává Eda se Sekorou. Výsledkem změny je naše zlepšená hra a tlak prakticky po celý druhý poločas. Ke vstřelení gólu máme opravdu blízko, Mára, Pája a Alfi se v útoku snaží, ale často chybějí milimetry. Soupeř je zakopán v obraně a hraje většinou dlouhé nakopávané míče až k naší bráně, které někdy se štěstím odvracíme nebo to řaší Emík. Čas rychle běží a nám se stále nedaří vyrovnat, v posledních vteřinách Eda zazdívá naší poslední šanci na vyrovnání a je konec. Přes prohru panuje v našem týmu spokojenost a dobrá nálada. Kdybysme takhle hráli od začátku, tak jsme nemuseli být v tabulce tak dole a Donaldu by nemusel psát svoje dementní prohlášení na Web.