[-] 03/2019 [+]
Po Út St Čt So Ne
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Narozeniny slaví tento měsíc:

TomᚠHolinka (nar. 30.03.1973),
Pavel Loukotka (nar. 11.03.1973) a
Adéla Dofková (nar. 13.03.2007).


Svátek slaví tento měsíc:

TomᚠSýkora (07.03.),
TomᚠHolinka (07.03.),
Gabriela Novická (08.03.),
Anežka Krausová (02.03.),
Gabriela Suchánková (08.03.),
Bublina (17.03.) a
Radek Vojtěch (21.03.).

Mártyho rozlučka se svobodou - 1. část - Rozjezd

Konečně vypršela promlčecí doba 5měsíců, daná zvyklostmi našeho webu, a je tedy možné publikovat zprávu z ortodoxní chlapské akce bez nebezpečí krachů v současných partnerských vztazích.

Tato monstrózní akce byla od 12.4. inzerována na nepřekonatelné platformě www.sefinspektor, společně s oznámením o svatbě konané o týden později. Dějištěm obou veselic má být ubytovací zařízení Radost, kdesi v blízkosti místa vykročení snoubenců Vávrových do manželského života.....

Co o oslavencem vybraném objektu říká oficiální webová stránka:
Zrekonstruovaný zemanský statek upravený pro rekreační účely se nachází u Strakonic, 9 km od malebného jihočeského městečka Blatná. Jeho okolí oplývá množstvím lesů, luk a rybníků. Tento kraj byl mezinárodní organizací UNESCO zařazen mezi nejčistší přírodní lokality ve střední Evropě, a díky tomu je zvláště vhodný pro pořádání ozdravných pobytů.

Z dnešního hlediska je jasné, že Márty (a jeho tým poradní) měl šastnou ruku, přestože se v žádném případě nejednalo o „Ozdravné pobyty“ !!!

Mártyho popis cesty do této lokality je natolik zmatený a mnohoznačný, že najít cíl je vskutku ořísek....

Přes tyto podřadné problémy se v  příjené nálevně v areálu Radosti v páteční podvečer schází početná banda kousků (14) přejících si po chlapsku doprovodit Mártyho na poslední cestě....

Upozornění:
Zápis z průběhu dvoudenní rozlučky bude přecházet od líčení konkrétních situací (které si náhodou vybavuji) k mlhavým paměovým stopám, nemajících daleko k alkoholickým snům bez jakékoliv důkazní hodnoty (těch bude valná většina).

 • Po našem přijezdu se strejdou Edou sedí okolo stolalala 9 notně se napájejících postaviček o než se stará nepříliš exkluzivní personál....(...jak jinak, v průběhu večera roznášející dívky krásní geometrickou řadou ...)
 • V první fázi večera je hlavním úkolem protřelých účasníků, podklad do žaludku pro lavinu pivka a alkoholu .... ( !!! obsluha hrubě nepřipravena....tj. Boj o guláš....!!! )
 • Hitem začátku pařby jsou rozohňující iránské cigarety a podtácky Zaspívali jsme si se Sýkorkou...provedeno !
 • Pak ...kde se vzaly tu se vzaly...kamarádky lihoviny....
 • Několik rund probíhá z čisté radosti, že jsme se tak v hojném počtu sešli ... a pak je pro snažší přísun zapojena podpůrná technika (epesní karty Pokemón, které začaly i skončili svoji pou tento podařený večer...)
 • Drobné problémy tropí Dady Nagy, který se nechává přemlouvat a svým chování se snaží naznačit, že mu pamáky musíme sponzorovat nebo pije pouze pro naši radost. Nakonec se rozpil a my (potažmo Márty) to nakonec zaplatili.....!
 • Karty Pokemon do nás hustí panáky pod tlakem....Pravidla jsou jednoduchá: Losuje se okolo stolu a kdo si vytáhne Kuwagamona objednává si štamprdličku.....Jelikož se losuje nepřetržitě holky za barem nemají kouska klidu...
 • Hlavními konzumenty se stává „Jižácká klika“ Michael Šrámek a Viktor Péder, kteří když je nehlídáme tahají pořád dokola, než si „picí sršeň“ nevylosují...pak se objímají, fotí a objednávají...!
 • Robík se rozhodl ubalit a Nagan s Vencou jako by pookřáli (že by společný vkus...).
 • Sýkora Tomᚠvykládá  osud z pokemoních karet a má plno zákazníků....

Upozorňuji, že všechny tyto poznámky se týkají událostí v pravé části stolu (při pohledu z kuchyně), co se děje blíže u vchodu, jsem nebyl v dané části večera schopen evidovat.

 • Všeobecným spestřením byl příchod cizí partičky  ubytované též v areálu Radosti. V jejich středu se totiž nachází několik žen....
 • Nejdůraznějším navazovatelem družby s novými kamarády byl jako již pravidelně Venca, kterému ještě dodával sílu jeho soukromý pokemon jménem BUKAMON.
 • Viki Peder se dostal do stavu ortodoxního Nacise....Neustále dělá „komické“ obličeje, vyplazuje jazyk, objímá Šárka a na hlavu si vkládá různé předměty.....nejhorší však je, že chce být v každé nové situaci focen (tj. á 20 vteřin...).
 • Druhou partu se nám podařilo naším řevem a přitvrzujícími poznámkami na adresu dívek brzy z lokálu vystrnadit. Nezůstal ani podivuhodný týpek, kterému kdosi z „invenčních“ dal jméno Kudrnáč, ani nejméně hezká dívka, která vzdorovala nejdéle...!
 • Je XX.XX hodin a naše rozjetá skupinka zůstává s obsluhou sama...Začíná stěžejní část večírku...
Fotogalerie
Čtrnáctičetná skupina rozlučníků...
Poslední gulášek a začáteční pivečka...
...ano...a zazpívali jsme si i se Sýkorkou...
Iránské dobroty mají celkem úspěch....
Pohled člověka který se těší na další pivko...
...áha...panáčkovací pokemon...
...áha....áha..panáčkovací pokemon...
Robíkova medučínka...
Chlapci společně hulí v rámci dlouholetého přátelství...
...áha...panáčkovací pokemon se začíná prosazovat...
TomᚠSýkora vykládá kamarádům karty_právě je na stole Ed
...a je tu rundička....
Chlapecký stoleček
První nevinná pusinka....
...a šup ho tam...
...Chlapci opět spolu...Vena je samý úsměv...
Jižák to je prostě líheň...
Vyfo si svou opičku...
Vena a jeho soukromý Pokemon_Bukamon
Eda vtipkuje a Nagan zamořuje...
Pár rychlých panáčků a už jsou tu převleky a spiritismus..
Napoleonský konplex...
Není co dodat...
Prstová jóga
Viki se velmi rád fotí....
Cizí kousci_družba hlavně kvůli jejich celé partě...
Vena chytil vítr...
Nazdar Kudrnáči...
...tak Hanzi a teď si dáte páku...
..Veno...nejak se ti to vyměnilo....postřehnul jsi to...
Diskuze
vena 17.09.2004, 14:17:58
covece
ted na to taky koukam, ze jsem to tam celkem stridal: nejdriv robik pak jedna pak druha, mezitim bukamon, ale hlavne vsude spim - takze si vlastne na nic nepamatuji.
a propo: toto pisi z gopasackeho PC jelikoz jsem tady dnes na skoleni a po nem zajdu za velkym sekorou.
Přidat příspěvek
Autor
E-mail
Text příspěvku
5 a 2 = ?

© SPŠC 2001 - 2019 † Design Green Cat Hosted by UNLIMITED s.r.o.