[-] 09/2018 [+]
Po Út St Čt So Ne
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Narozeniny slaví tento měsíc:

Otmar Vobejda (nar. 07.09.1977),
Peter Sellers (+24.7.1980) (nar. 08.09.1925),
Pavel Kornalský (nar. 01.09.1958),
MatyᚠKouřímský (nar. 01.09.2007),
Radek Vojtěch (nar. 24.09.1977) a
Nicolas Dofek (nar. 23.09.1997).


Svátek slaví tento měsíc:

Andrea Filipová (26.09.),
Václav Bouček (28.09.),
Michal Špaček (29.09.) a
Michal Valenta (29.09.).
 [ 1 - 12 / 77 ]    
13.10.2013, autor: TomᚠSýkora, rubrika: Výkřiky do webu
Návod

Chcete se v posilovně cítit dobře? Chcete zapadnout mezi ostatní zde cvičící? Přinášíme obrazový návod, jak správně na to!

 
11.10.2013, autor: TomᚠSýkora, rubrika: Výkřiky do webu
Výměna řidičského průkazu

Vydání řidičského průkazu není žádná legrace. Když jsem si před 22 lety dělal řidičák já, ráno jsem udělal testy, dopoledne jízdy a po obědě jsem odcházel s řidičákem. A teď zamyšlení o tom, kam jsme se posunuli za dvě dekády …

 
30.12.2012, autor: Arnie, rubrika: Výkřiky do webu
Komerční hry pro podporu alkoholu

Pijete hodně, ale chcete si u toho i zahrát? Již váš nebaví hrát každý večer Macháčka a jste zvědavi jaké hry vyšpekulovali na západě? Z jedné knihy jsem vybral několik zajímavějších her. Chtěl bych upozornit hlavně na Chlapskou hodinku.

 
22.03.2012, autor: TomᚠSýkora, rubrika: Výkřiky do webu
Za dobrotu na žebrotu

Lidská blbost a dobrota jsou sebezničující .... Tak si to představte: Nastalo jaro a já se těším, až přesně ve čtyři odpoledne zasedneme, dáme si Sto jarních piv a po osmé už se zase rozejdeme, abysme se z toho do rána vyspali. Taky, že jo. Všechno šlapalo jako hodinky, kdyby ale ... V půl deváté si pro mě do bistra U Františka přijela Petruška a zároveň se ve dveřích objevil s úsměvem Němčour, že jde na Sto jarních. Nevěřícně zírám a mumlám něco o tom, že jede z Benešova trochu pozdě, když je zřejmé, že se začíná ve čtyři a v osm se jde domů (přitom to musel vědět od Luďka, se kterým si volal). A tady nastal ten problém: Moje velká dobrotivá duše a silně vyvinutá slabá vůle zapracovala. Petruška byla odeslána domů a já troska šel ještě do Vagónu na koncert Visáčů s Němčourem. Doufám, že jsem si to aspoň užil, když jsem v noci skončil na schodech před bytem, dneska si musel vzít dovolenou a nemám půlku věcí, se kterými jsme včera vyrážel.

 
24.08.2011, autor: Pavel Rédl, rubrika: Výkřiky do webu
Fotbal
v podání Plzně

Abych se přiznal, tak i po osobních zkušenostech s českým fotbalem, jsem nabyl dojmu, že prostě na něj kašlu a budu se radši věnovat hokeji (který i hraju). Jenže pak přišla možnost Plzně vstoupit do ligy mistrů a ti kluci se toho ujali tak, že jsem musel bacit hlavou o zem! Prostě mě přesvědčili, že fotbal může být krásný i v českém podání, což se například reprezentaci nepovedlo už hodně dlouho. Namísto načesaných mátoh a rádobyhvězd se po trávníku prohánělo mužstvo, který mělo vůli a chu něco dokázat. Jejich chu a to i při troše štěstí, mi prostě dokázala, že motivace a vůle náš fotbal neopustila. Že se najdou kluci, který ten fotbal baví i za peníze. Za tenhle políček jsem plzeňským fotbalistům opravdu vděčný! Jako slávista od kolíbky musím jen říct "plzeňští hoši, děkuju"!

 
28.06.2011, autor: Pavel Rédl, rubrika: Výkřiky do webu
Jízda na nákup

Včera jsem se opět přesvědčil o tom, že mladým řidičům by se měly silné káry dostávat do ruky až po náležité praxi.

 
31.05.2011, autor: Pavel Rédl, rubrika: Výkřiky do webu
Čtvrtek 2.6.2011

Co takhle sednout si tentokrát venku? Třeba v Rýgráčích? Několikrát jsem se tu dobře "zakous" ;-)

Doplněno LP: Kdyby si někdo nemohl vzpomenout , co dělá člověk než se stane čtyřicátníkem, nech mrkne do fotogalerie! ! 

 
07.11.2010, autor: TomᚠSýkora, rubrika: Výkřiky do webu
Hle, reklamní sdělení ....


Ahoj, požádal jsem Luďka Paloučka a Sekoru a jestli by mě k vám na web nevpustili, abych tady mohl udělat PR jedné mobilní aplikaci, které jsem spolu s kamarády a námi založenou start-up firmičkou začali vyvíjet pro všechny smartPhone. Luděk mě poslal za Sekorou, že je někde se svýma psycholožkama nebo s kým a Sekora mi řekl, že není problém, akorát a si to napíšu, že je línej něco psát.

Takže jsem tady a píšu:).

Tento týden v úterý jsme uvedli na trh první mobilní aplikaci z naší dílny pod názvem "mParkování". Aplikace nabízí informace o aktuální obsazenosti parkoviš P+R, záběry dopravních kamer, info o dopravní situaci a mapy parkovacích zón v Praze. Aplikace je nyní k dispozici pro iPhone, v brzké době bysme ji chtěli zpřístupnit i pro Android. Další mobilní platformy přijdou na řadu až podle zájmu, popř. jestli se pohneme v jednáních s Magistrátem hl.m. Prahy. Více informací o aplikaci naleznete buď na speciální stránce www.mparkovani.cz , nebo na našem webu www.eman.cz (tak se jmenuje totiž ta naše firma).

Pokud jste uživatelé iPhone a taková aplikace by vám připadala zajímavá, můžete si jí zdarma stáhnout prostřednictvím App Store do svých mobilů. Budeme rádi za každého (snad) spokojeného uživatele, připomínku, popř. vzhledem k tomu, že začínáme jakoukoli podporu v šíření aplikace, nebo našeho "eMan(a)".

Díky a třeba zas někdy
Jirka Horyna (Horník)

 
29.03.2010, autor: TomᚠSýkora, rubrika: Výkřiky do webu
Trocha osvěty neuškodí

Vážení přátelé, volby jsou za dveřmi. Všichni ti zloději už jsou zase všude kolem nás a mluví o boji proti korupci a státních úsporách. Zároveň však slibují a rozdávají z našich peněz, na které my smrtelníci musíme pracovat. Ano, musíme dělat to, co "oni" nemusejí a někteří dokonce ani nikdy nepoznali. Proto si myslím, že je na místě zneužít tento web (zcela výjimečně) k propagaci akce "Stop zadlužování". Druhou stránkou věci je ovšem, že jaksi mezi tou sebrankou není koho volit ... Ale to už je věc rozhodnutí každého z nás ....

stopzadluzovani.cz

 A abychom nezapomínali, až do voleb uvidíte místo banneru pouze smutně rostoucí dluh naší krásné země.

 

 
19.01.2010, autor: Jan Wilkner, rubrika: Výkřiky do webu

Tak jsem se nedávno zamýšlel nad bombardováním mojí mailový schránky pozvánkami na facebook od různejch lidiček. Už je to nějakej pátek co jsem zrušil icq, pač mi na něj lidi neustále psali. Už je to taky nějakej pátek, co mi můj žapanskej přítel Tomonori poslal první pozvánku a já se dozvěděl, že fejsáč je a že jsou to nějaký profilový stránky.

 
27.09.2009, autor: TomᚠSýkora, rubrika: Výkřiky do webu
Neuvěřitelné: třetí z rodu Hurvínků a zase ve stejném kvádru!

Tak došlo i na Aleše, aby si vyzkoušel "rodinné" šaty do tanečních. A ejhle, padnou jako ulité. Vůbec nechápu, jakjsem se do nich mohl někdy nacpat - já musel bejt hubenej ... Luďku, nenašel bys nějakou fotku? A Lukáši, neměl bys něco?

 
25.09.2009, autor: Arnie, rubrika: Výkřiky do webu
To se nám ten rozpočet pěkně rozjel
  • Stát začal šetřit! Je to samozřejmě důvod k jásání a stojí se na ta čísla kouknout. Ekonomika nám klesá přibližně 5,2% (měřeno postaru podle HDP, než si Sarkozy vydupe měření vlastním socialistickým indexem štěstí) Příští rok se plánují výdaje kolem 1200 miliard korun (přesnější číslo nelze zjistit, i u jednotlivých změn mají různé strany různá čísla). Dnes chválený deficit (162 mld) tak tvoří 13,5% a poslanci oficiálně ušetřili necelých 6% rozpočtu. Má to ovšem jednu velikou vadu, v ČR neexistuje mechanismus na kontrolování státního rozpočtu. Všechna čísla jsou tak celkem imaginární. 
  • Máme nejdražší dálnice v Evropě. Tak nám Eurostat (studie k roku 2007) potvrdil něco, co podle politické reprezentace v ČR vůbec neexistuje a to je předraženost státních zakázek. V Čechách jsou stavby financované ze státního sektoru o 60% dražší, než stavby financované ze soukromých peněz. Pokud by stavební firma měla stejné náklady na státní zakázku, jako na zakázku od soukromého investora (což se dá předpokládat), tak má zisk větší o 37,5% celkového objemu zakázky. Celkem slušný objem korupčních peněz.K tomu snad lze jen dodat, že podle scháleného rozpočtu na rok 2010 dostane ministerstvo dopravy 90,9 mld (tento rok má fungovat se chválenými 66,6 mld). Když je v Čechách krize, tak budeme dálnice stavět ještě rychleji než dříve.
  • Vesele vedle toho působí poslanecká sněmovna a její prominutí ČEZu platit za emisní povolenky. Získali jsme v EU pro naši oblíbenou firmu vyjímku, přestože by zisk šel státu a to plných 70 mld. Vzhledem k moci této firmy je už zbytečné volit do poslanecké sněmovny, ale mohli bychom přímo do ČEZu (nazvaného i "ministerstvem pro vybírání poplatků").
  • Politická zombie žije! Stále nechápu, že Kalousek je stále v politice, ten toho musí na všechny opravdu hodně vědět. V klidu prošel korupčními obviněními, když ho voliči a vlastní strana nechtěli, tak se stal ministrem financí a teď si hraje na vlastní parlamentní stranu. Ten bude mít víc životů, než nejodolnější kočka (a ve sněmovně platí za člověka, který ví velmi dobře počty poslanců před hlasováním).
 
 [ 1 - 12 / 77 ]    

© SPŠC 2001 - 2018 † Design Green Cat Hosted by UNLIMITED s.r.o.